На трассе Киев - Одесса "рубят" по 100 тысяч в день

  • 30 июля 2019, 14:39
  • 4100

Судя по посту главреда "Деловой Одессы" Елены Журы в социальных сетях, патрульная полиция Ивановского района Одесской области придумала себе хороший бизнес.

"Сьогодні буду писати українською. Бо ж пообіцяла одній смішній людині - сержантові Пасічнику, що буду віднині спілкуватися лиш державною. Чесно, не знаю, як надовго мене вистачить (сторінка ж моя у фейсбуку - це приватна територія, що закону не підляє), але спробую.

Отож. Ніколи не страждала тягою до самостриптизу.

Не люблю селфі, не пощу, як дурна, купу власних фоток, які між собою різняться тільки помахом руки. І цей пост так і не зробила би - часу шкода, але чоловік вчепився насмерть. Сильно вже вразив його тендітну психіку випадок, який стався з нами позавчора на трасі Одеса - Київ, неподалік від селища Знам'янка Іванівського району рідної Одещини.

Це була приблизно десята ранку. Ми здійснювали багатогодинну подорож Україною. Неспішно, з перекусами й відпочинком. Тому ранок цей, вже на підступах до рідної Одеси, здавався нам просто чудовим. Світило сонечко, ми їхали нешвидко і не в шкидкісному ряді. І було так добре, що навіть не дуже розумний хлопець за кермом "большого мусорного ведра", який підрізав нас так, що дивом носом не зарили, не зміг зруйнувати ту ідилію.

Зруйнували її через хвилину абсолютно інші товариші.

Ось уявіть собі. Траса. Всі їдуть мінімум 80. Підйом вверх. За тим верхом поки що, природньо, нічого не видно. Ти вискакуєш на горбок, а там - раз! І зненацька, без попереджувальних двох знаків зниження шкидкості - 90 і 70 - кругла бляшанка 50! І тьотя з паличкою, біля якої ще треба вміти зупинитися. Бо ж, думали, це швидкісна траса, і нема поряд населеного пункту. Тому всі тут їдуть під сто.

Нам вдалося зупинитися досить акуратно. Навкруг - штук десять машин. Через дорогу - таких же два екіпажі и теж під десяток затриманих.

Чоловік пішов на прохання жіночки в патрульне авто. Прочекала 30 хвилин. А потім підійшла. Те, що там відбувалося, вирішила фільмувати...

От вірите, всю Україну проїхали з кінця в кінець, а таких чемних та обізнаних поліцейських ніде не зустрічали!

І форму для пояснення без другого слова надали, і не принижували, і дверима не били... А текст поліцейського статуту та правила дорожнього руху - взагалі на зубок!

До речі, за моїми підрахунками, за день ці продуктивні співробітники зі своїм знаком 50 карають українських громадян мінімум на 100 тисяч гривень. Тиждень - і мільйон!

А ви дивуєтесь, чому вони так довго їдуть на ДТП..."

Правда, ми їм в той день трохи нашкодили. Цілу годину, поки велося наше спілкування, інші водії їхали по трасі без перешкод. Поки сержант Пасічник упрівав від натуги, намагаючись пояснити мені - як же схід і захід сонця впливають на ПДД".

Два экипажа по две стороны трассы, подсчитывает журналистка, способны за день "нарубить" порядка 100 тысяч гривен штрафов. Если учесть, что штраф за превышение скорости в Украине сегодня составляет от 255 до 425 гривен, то сумма за день может быть и вдвое больше.

При этом пояснить, почему тут стоит знак 50 - патрульные действительно не могут.

Теги
Бизнес
Полиция
Патрульная
Одесса